Samsung 27" LCD C27F396FH
Kirjeldus arrow-down
Komplektis: juhtmed
60 Hz Refresh Rate, 4 ms Response Time, VA Panel.
AMD FreeSync Technology.
VGA; HDMI 1.4.
75mm x 75mm (2.9 x 2.9 in.) VESA Mount.
Tilt; Adjustable.
Samsung 27" LCD C27F396FH