LOMBARD24 hinta:
Hinta muissa kaupoissa:
43%
Saatavuus myymälöissä
Kesklinn
Toimitustavat
Nouda se itse osoitteesta
Maneezi 1, Tallinn
Ei toimita
Pakettiautomaatti
Ei toimita
Kuriiripalvelu
Tuotteen kunto
5/5
LOMBARD24 Takuu
14
päivää
Kuvaus
Sarja sisältää:
laadija, avatud karp
General
Model:
Samsung Galaxy Watch 6 Classic (47mm, LTE)
Build:
Stainless steel case with rotating bezel
Display:
1.5-inch Super AMOLED
Resolution:
480 x 480 pixels
Glass Protection:
Sapphire Crystal Glass
Water Resistance:
5ATM + IP68 + MIL-STD-810H
Performance & Software
Processor:
Exynos W930 (Dual-core 1.4 GHz)
RAM:
2GB
Storage:
16GB
Operating System:
Wear OS 4 (Samsung One UI Watch 5)
Connectivity & Features
Cellular:
Yes (LTE, eSIM support)
Wi-Fi:
2.4GHz & 5GHz
Bluetooth:
Version 5.3
GPS:
Yes (GPS, GLONASS, Galileo, BDS)
NFC:
Yes (Samsung Pay & Google Pay support)
Speaker & Microphone:
Yes (for calls & voice assistant)
Health & Sensors
Heart Rate Sensor:
Yes (PPG Optical & ECG)
Blood Oxygen (SpO2):
Yes
Sleep Tracking:
Yes (Advanced Sleep Coaching)
Temperature Sensor:
Yes
Blood Pressure Monitoring:
Yes (requires calibration)
Body Composition (BIA):
Yes (Body fat, muscle mass, etc.)
Fall Detection & Emergency SOS:
Battery & Charging
Battery Capacity:
425mAh
Battery Life:
Up to 40 hours
(varies with usage)
Charging:
Fast Wireless Charging (Qi-compatible)
Hinta muissa kaupoissa:
43%
Saatavuus myymälöissä
Kesklinn
Toimitustavat
Nouda se itse osoitteesta
Maneezi 1, Tallinn
Pakettiautomaatti
Kuriiripalvelu
Säästä rahaa ja planeetan resursseja
Kaupassa:
43%
Toode on ostukorvis
Panttilainaus Tallinnan parhaalla korolla
Sotilas
Pantata vai myydä?
Myydä
Samanlaisia tuotteita
3/5
Samsung Galaxy Watch Active2
Lisää ostoskoriin
Lasnamäe Pae turg
Lisää ostoskoriin
5/5
Duxot DX-2009-03
Hinta kaupassa
Maardu
4/5
Samsung Galaxy Watch 5 40mm WI-FI
Lasnamäe Linnamäe
4/5
Samsung Galaxy Watch 6 40mm GPS
Lasnamäe Linnamäe
3/5
OnePlus Watch W301GB
Maardu
Certina DS-4 C022610A
Lasnamäe Mustakivi
Tissot Seastar 1000 unisex käekell
Hinta kaupassa
Lasnamäe Mustakivi
Honor Watch GS3
Samsung Galaxy Watch 6
Lasnamäe Pae turg
Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE 45mm
Põhja-Tallinn
HUGO Boss 1513836
Apple Watch Ultra 49mm LTE (1st Generation)