Vaihda panttilainaamoa ja maksa vain 5% kuukaudessa!

Ostoskorisi on tyhjä

FI
РусскийРусский
EnglishEnglish
EestiEesti
SuomiSuomi

HP Laptop 15-FC0XXX

Kuvaus arrow-down

Sarja sisältää: laadija

AMD Athion Gold 7220U

Windows 11 Home

RAM 8GB

120GB capacity

AMD Radeon Graphics

1920x1080x 60Hz

Bits/Pixel 32

HP Laptop 15-FC0XXX

180 € 140 € -22%
Saatavuus myymälöissä arrow-down
Toimitustavat arrow-down
shipping-pick-up
Nouda se itse osoitteesta
Nurga tn 1, 74113, M
Säästä rahaa ja planeetan resursseja
Hinnat ovat edullisempia, koska tavaroilla on jo oma historiansa. Nyt on sinun vuorosi. Ostamalla käytetyn tuotteen annat sille toisen elämän ja säästät resursseja — omiasi ja planeetan.
180 € 140 €

Samanlaisia tuotteita

4/5
MacBook Air 13 Intel 2020
450 €
Kesklinn
4/5
MacBook Air 13-inch 2018 Varuosadeks
80 €
Kesklinn
4/5
dell inspiron 5570
180 €
Maardu
4/5
Lenovo IdeaPad S340-15IIL
600 €
Maardu
4/5
MacBook Pro 15-inch 2018
350 €
Lasnamäe Mustakivi
4/5
Acer Predator PHN16-72
1350 €
Mustamäe
4/5
Apple MacBook Pro 13 2019
350 €
Lasnamäe Linnamäe
4/5
Lenovo IdeaPad 5 14Q8X9
500 €
Kesklinn
4/5
LENOVO YOGA SLIM 7 15ILL9
550 €
Lasnamäe Linnamäe
4/5
Macbook Pro 13" 2019 Two Thunderbolt 3 ports
300 €
Lasnamäe Mustakivi
3/5
ACER TravelMate
250 €
Lasnamäe Linnamäe
4/5
Macbook Pro 16 M3 Pro
1800 €
Lasnamäe Mustakivi